logo repaircafe 

 

Repair Café Vianen, zaterdag 2 februari

Een dvd-speler die niet meer werkt, een fiets met een los zadel of een ander apparaat of kledingstuk wat een tweede kans verdient. Zaterdag 2 februari kunt u weer naar het Repair Café Vianen komen. Onze vrijwilligers gaan dan hun best doen om uw spullen te repareren.
U kunt langskomen met allerlei soorten elektrische en huishoudelijke apparaten, audiovisuele apparatuur, computers, fietsen, speelgoed en voor kleine kleding reparaties. Er zijn al heel wat apparaten gerepareerd in het Repair Café.

Ook voor een kopje koffie of thee en een gezellige buurtontmoeting kunt u bij het Repair Café terecht, loop gerust eens binnen.

Het Repair Café vindt iedere eerste zaterdag van de maand plaats van 9.00 tot 12.00 uur in Wijkcentrum Monnikenhof, te vinden aan de Langeweg 6B te Vianen.
(Sportpark Blankensteijn )
De reparaties zijn gratis.

Voor meer informatie over Repair Cafés zie www.repaircafe.nl
U kunt contact met ons opnemen via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of door te bellen naar Elly van Stiphout 06-13636414.

repaircafe01